Witamy na stronie głównej
Pożar cysterny (ćwiczenia) Drukuj Email
piątek, 21 października 2016 11:28


Więcej…
 
Zadbaj o stan przewodów kominowych. Drukuj Email
piątek, 21 października 2016 10:21
W naszym mieście wiele domów i mieszkań ogrzewanych jest piecami. Użytkując je musimy pamiętać o kilku ważnych zasadach, aby ustrzec się niebezpieczeństwa pożaru sadzy w kominie, które w sezonie grzewczym zdarzają się bardzo często. Tylko w tym roku doszło już do 49 pożarów sadzy w kominie.


Więcej…
 
Powiatowe ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze pod kryptonimem „DOM ZDROJOWY 2016” Drukuj Email
piątek, 19 sierpnia 2016 13:43


W dniu 25 czerwca 2016r przeprowadzone zostały powiatowe ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze pod kryptonimem „DOM ZDROJOWY 2016”.


 

Więcej…
 
Bezpieczne wakacje dzieci - 2016 Drukuj Email
wtorek, 05 lipca 2016 10:22

alt

alt

Wiem, że uwielbiasz pływać

Musisz jednak wiedzieć, że nie każde miejsce nadaje się do kąpieli. Woda często kryje różne przedmioty leżące na dnie, a które mogą się stać przyczyną trwałego kalectwa, kiedy po skoku do wody uderzysz w nie np. głową. Korzystaj tylko z wyznaczonych kąpielisk pod opieką dorosłych!

alt

Gra w piłkę jest świetną zabawą.

Jeżeli bawisz się zbyt blisko drogi, możesz ulec groźnemu wypadkowi, a jednocześnie możesz być przyczyną wypadku, kiedy kierowca straci panowanie nad kierownicą omijając ciebie wbiegającego na jezdnię za piłką.

alt

Jazda na rolkach dostarcza wielu wrażeń.

Pamiętaj, by uprawiać ten sport w kasku i ochraniaczach na nadgarstki i kolana. Nie szusuj po ulicy między samochodami, ale po wyznaczonych alejkach i chodnikach.

 
DZIEŃ STRAŻAKA 2016 Drukuj Email
poniedziałek, 09 maja 2016 12:19

Uroczysty apel z okazji „Dnia Strażaka 2016” w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu odbył się 6 maja br. Meldunek o gotowości do apelu  Dolnośląskiemu Komendantowi Wojewódzkiemu st.bryg. Adamowi Koniecznemu złożył kpt. Mariusz Kadłubowski, następnie mł.bryg. Zbigniew Szyszło – zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Lubaniu przywitał wszystkich zaproszonych gości, funkcjonariuszy i pracowników cywilnych tutejszej komendy. Po krótkim wystąpieniu przystąpiono do wręczenia medali i odznaczeń, dyplomów okolicznościowych oraz awansów na kolejne stopnie służbowe.


alt  alt 


Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej nadano :

Medal Srebrny Za Długoletnią Służbę – mł.ogn. Markowi Turek

Medal Brązowy Za Długoletnią Służbę – kpt. Grzegorzowi Wypych oraz st.ogn. Mariuszowi Szewców,

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL