Witamy na stronie głównej
Pożar w Galerii – ĆWICZENIA Drukuj Email
wtorek, 02 maja 2017 13:47

Po otwarciu pierwszej galerii handlowej w naszym mieście nastąpiło obowiązkowe przeprowadzenie rozpoznania nawo otwartego obiektu przez strażaków z państwowej i ochotniczej Straży Pożarnej.


 
Więcej…
 
List z życzeniami Sekretarza Stanu w MSWiA Jarosława Zielińskiego z okazji Dnia Strażaka Drukuj Email
wtorek, 02 maja 2017 11:18
List z życzeniami Sekretarza Stanu w MSWiA Jarosława Zielińskiego z okazji Dnia Strażaka.
 

 
Podniesienie flagi państwowej Drukuj Email
wtorek, 02 maja 2017 10:33
W dniu dzisiejszym, z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, o godzinie 11:00 nastąpiło podniesienie flagi państwowej. 
W uroczystości wzięła udział zmiana służbowa, dyżurny stanowiska kierowania, dowódca i zastępca dowódcy JRG.


 

 
 
Ruszyła kampania MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo” Drukuj Email
czwartek, 27 kwietnia 2017 13:12
Pikniki, pokazy sprzętu i wyposażenia, spotkania z uczniami i młodzieżą, zajęcia w miasteczkach ruchu drogowego - to tylko niektóre z atrakcji czekających na dzieci i młodzież podczas kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo”.Głównym celem akcji ministerstwa, którą zainaugurował dziś minister Mariusz Błaszczak,  jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na kwestie związane z bezpieczeństwem. W najbliższych miesiącach funkcjonariusze służb podległych MSWiA będą spotykali się z młodzieżą i przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas m.in. jazdy na rowerze, wypoczynku nad wodą czy górskich wycieczek. Duża uwaga zostanie poświęcona także odpowiedzialnemu korzystaniu z internetu. Informacje o wszystkich inicjatywach organizowanych w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo” będą zamieszczane na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz na portalach społecznościowych.

Kręci mnie bezpieczeństwo – inauguracja kampanii; film Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji: 

 
 
Rozpoznanie i ćwiczenia w Leśnej Drukuj Email
czwartek, 13 kwietnia 2017 14:44

W dniach 10 -12 marzec i 25 – 27 marca Strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Lubaniu oraz Strażacy ochotnicy z powiatu lubańskiego przeprowadzili rozpoznanie oraz ćwiczenia taktyczno bojowe na terenie Odlewni Metali „ Baworowo” Spółka Akcyjna w Leśnej na ul Reja 3. Dzięki szczegółowemu zapoznaniu się z charakterystyką i przeznaczeniem obiektu dowódca ćwiczeń posiadał pełną wiedzę na temat prawidłowego oraz skutecznego wprowadzania sił i środków na teren zakładu, natomiast strażacy po rozpoznaniu szybko lokalizowali zagrożenie, pewnie poruszali się po obiektach znając wszystkie wejścia i wyjścia z hal, posiadali wiedzę na temat zagrożenia mogące powstać w budynku oraz liczbie osób pracujących na halach.

 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL