Witamy na stronie głównej
Adres nowej strony internetowej Drukuj Email
niedziela, 10 stycznia 2021 10:12
Wszystkie nowe treści będą publikowane na stronie internetowej w domenie gov.pl. Dotychczas zamieszczone treści będą dostępne pod adresem internetowym: http://archiwum.kppspluban.pl/
Zapraszamy do nowego serwisu internetowego:

https://www.gov.pl/web/kppsp-luban

 

 
Życzenia Świąteczne Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2020 13:59
Życzenia Komendanta Głównego - film

 
List intencyjny - Narodowy Program Szczepień Drukuj Email
piątek, 18 grudnia 2020 13:11


 
PZU Strażak 5.0 Drukuj Email
czwartek, 10 grudnia 2020 13:26

 
Pożar pensjonatu Drukuj Email
poniedziałek, 30 listopada 2020 14:02

Dnia 20 listopada, krótko przed godziną 23:00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Lubaniu wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku pensjonatu w Świeradowie przy ul. Izerskiej.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pali się niemal cały dach nieużytkowanego pensjonatu. Nie było osób poszkodowanych. Wprowadzono linie gaśnicze do wnętrza budynku, a także podawano prądy wody z zewnątrz bezpośrednio na palący się dach. Działania były szczególnie utrudnione ze względu na uszkodzone przez pożar schody, a także ze względu na warunki atmosferyczne – padał śnieg i drogi były oblodzone. Strażacy prowadzili działania będąc zabezpieczonymi w aparaty powietrzne.

Akcja trwała ponad 6 godzin. W działaniach brały udział zastępy (12) z JRG Lubań, JRG Jelenia Góra, OSP Świeradów Zdrój, OSP Pobiedna, z powiatu lwóweckiego: OSP Mirsk i OSP Orłowice–Krobica. Zastęp OSP Siekierczyn zabezpieczał teren Lubania. W działaniach brała udział również policja i pogotowie energetyczne.

Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu eluban

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL